Home Rejestracja firmy Rachunkowość IT Serwis Dla Firmy Kontakt
 
:: IT Serwis

Więcej...
 

  :: Strony internetowe www £400.00     

Strony www to dzisiaj jedno z najważniejszych narzędzi marketingowych firmy. To wizerunek firmy na rynku. Strony www to jedno z głównych źródeł pozyskiwania klientów. Nic też dziwnego że każda firma marzy o profesjonalnie zaprojektowanej i wykonanej stronie internetowej. ABS pomoże ci w tworzeniu twojego wizerunku jako e-biznesu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Zamów już dzisiaj nasz promocyjny serwis e-biznesu. W ofercie tej znajdziesz:
- nazwa domeny na rok czasu,
- hosting strony internetowej na rok czasu,
- konta email,
- zaprojektowanie strony internetowej (5 stron głównych: home, serwis, galeria, contakt, produkty itd)
- każda dodatkowa strona £40.00

:: Szablony www

Nasi klienci w szybki i prosty sposób mogą kupić szablon strony internetowej, a następnie przerobić go na swoje własne potrzeby: zmieniając treść strony oraz logo firmy. Szablon www pozwali Ci wybrać gotowe rozwiązanie – gotowy efekt graficzny. Decydujesz nie tylko o tym jak ma wyglądać projekt, ale również o tym ILE chcesz za niego zapłacić. Wybierasz kolorystykę, styl, wzornictwo, tematykę, zastosowane technologie, następnie rozważasz cenę i decydujesz, które rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Pamiętaj również, że szablony stron www prezentowane na naszych stronach przechodzą proces selekcji i są szczegółowo wybierane, co przekłada się na ich jakość i poziom wykonania. Szablony stron wykonane są zgodnie z najnowszymi światowymi trendami tworzenia www. Otrzymujesz zatem projekt stworzony przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zoptymalizowany i odpowiednio dostosowany do prezentacji w medium internetowym. Kroki do stworzenia strony przez szablon www:
1. Wybierz szablon
2. Dokonaj zapłaty za szablon
3. Po uiszczeniu należności zostanie ci przesłany szablon w wersji zip
4. Wprowadź zmiany w szablonie
Jeżeli nie wiesz jak wprowadzić zmiany w szablonie, prześlij nam treść strony, ABS dostosuje stronę do twoich potrzeb - cena usługi £40.00 za edytowaną stronę.

All Rights Reserved 2006 All Business Solutions  Company no: 5933575

Site Map        Ceny i Opłaty        English