Home Rejestracja firmy Rachunkowość IT Serwis Dla Firmy Kontakt
 
:: Doradztwo biznesowe

:: Formy działalności w UK

:: Spółka LTD

:: Spółka PLC

:: Spółka LLP

:: Self Employed

:: Adres Siedziby Firmy

:: Serwis Sekretarza Firmy

             :: Kto to jest Sekretarz
             
:: Serwis Sekretarza

:: Konto firmowe

:: Apostille Serwis

 
 

:: Serwis Sekretarza Firmy

Jeżeli jesteś samodzielnym przedsiębiorcą i pragniesz otworzyć własną firmę na terenie Wielkiej Brytanii oraz nie posiadasz osoby, która pełniłaby rolę sekretarza. Jesteś na właściwej stronie. ABS świadczy profesjonalne usługi sekretarza firmy. Nasza rola w twojej firmie będzie zależała od wyboru pakietu:

Sekretarz firmy - Pakiet Basic £40.00               Oferta Specjalna!!!  Zamów....

Pakiet ten jest szczególnie polecany dla firm, których status w Companies House jest dormant. Nasza firma jako sekretarz twojej firmy nie będzie wykonywała żadnych czynności. Nasza nazwa zostanie użyta tylko do celów reprezentacyjnych na potrzeby Companies House. Rejestr firmy, informowanie Companies House o zamianach oraz sporządzanie Annual Return leży po stronie dyrektora. W przypadku potrzeby podpisania dokumentów, zostanie naliczona dodatkowa opłata (£30.00 za dokument). Serwis jest ważny na rok czasu. Po roku czasu należy odnowić serwis sekretarza.

Sekretarz firmy - Pakiet Clasic £75.00              Oferta Specjalna!!!  Zamów....

ABS pełni rolę sekretarza firmy. Jako sekretarz ABS ma za zadanie  złożenie annual return do Companies House. Jako sekretarz ABS w tym pakiecie podpasuje najważniejsze firmowe dokumenty: wniosek o założenie konta biznesowego, rejestracja VAT itp. Opłata gwarantuje serwis na okres 12 miesięcy, po upływie tego okresu należy odnowić serwis.

Sekretarz firmy - Pakiet Premier £130.00        Oferta Specjalna!!!  Zamów....

ABS pełni rolę sekretarza firmy. Jako sekretarz ABS ma za zadanie utrzymywanie rejestru firmy, informowanie Companies House o zmianach na pozycji dyrektora, sekretarza, akcjonariuszy itp; oraz złożenie annual return do Companies House. Jako sekretarz ABS w tym pakiecie podpasuje wszystkie  firmowe dokumenty. Cena nie zawiera kosztów sporządzania dokumentów, segregowania poczty. Opłata gwarantuje serwis na okres 12 miesięcy, po upływie tego okresu należy odnowić serwis.

All Rights Reserved 2006 All Business Solutions  Company no: 5933575

Site Map        Ceny i Opłaty        English